projektpraca.eu

Pielęgniarka/Pielęgniarz w Anglii

Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
  • Dodano: 10 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w angielskich placówkach zdrowia. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pielęgniarka w angielskich placówkach zdrowia (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset) Wysokie zarobki nawet 800 Funtów za tydzień Obowiązki: - udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia - ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów; - współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka. - wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami; zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej. osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com https://eastgaterecruitment.com/

Wymagania

Wymagania: -Ważny numer PIN nadany przez NMC (Brytyjską Izbę Pielęgniarską) - znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. - empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta Jeżeli jeszcze nie posiadasz brytyjskiego numeru PIN, nasi konsultanci pomogą Ci go zdobyć!