projektpraca.eu

Pielęgniarka/Pielęgniarz/Ratownik medyczny

Nestone Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 marca 2023
  • Ważna do: 24 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Do zadań pracownika zatrudnionego na wyżej wskazanym stanowisku należeć będzie:

  • Zapewnienie całodobowej opieki medycznej,
  • Wykonywanie zleconych przez lekarza zabiegów wg. obowiązujących metod,
  • Prowadzenie dokumentacji z obserwacji o stanie zdrowia i zachowaniu mieszkańców, informacji dotyczących brakujących leków, koniecznych teleporadach, pozyskanych poradach i zleceniach,
  • Prowadzenie obserwacji stanu zdrowia mieszkańców,
  • Ustalanie z członkami zespołu opiekuńczo-medycznego planu terapii,
  • Udzielanie pierwszej pomocy w stanie zagrożenia zdrowia i życia podopiecznego,
  • Wykonywanie zadań wskazanych przez kierownika działu opiekuńczo-medycznego.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza/ ratownika medycznego),
  • Samodzielność, dobra organizacja własnej pracy.

Wymagane dokumenty: Cv

Zapraszamy do przesłania aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133poz. 883 z 1997. r.)

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Nestone Sp. z o.o.  z siedzibą w Kielcach przy ul. Peryferyjnej 15.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 4 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.