projektpraca.eu

Piekarz

Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia 47
  • Dodano: 07 listopada 2019
  • Ważna do: 15 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system premiowania
  • inne elementy uposażenia: kupony na święta, darmowe posiłki, imprezy integracyjne
  • pracę w miłym i doświadczonym zespole

zadania

  • przygotowanie ciasta według receptury
  • przygotowanie kęsów ciasta
  • obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych
  • obsługa pieca
  • załadunek i rozładunek pieca
  • współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania

  • doświadczenia w samodzielnym wypiekaniu pieczywa
  • umiejętności obsługi maszyn i urządzeń piekarniczych
  • umiejętności dobrej organizacji pracy
  • znajomości zasad higieny i stosowania ich w praktyce
  • książeczka SANEPID
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47