projektpraca.eu

Personel sprzątający / pokojowa

Komplex Świętokrzyska Polana Sp. z o.o.
  • Dodano: 01 lipca 2024
  • Ważna do: 31 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za  utrzymanie czystości powierzchni biurowych i ogólnodostępnych oraz wyznaczonych pomieszczeń zgodnie z przyjętymi standardami. Do codziennych obowiązków będzie należało utrzymanie czystości, a także zgłaszanie wszelkich usterek technicznych do  osób odpowiedzialnych  za ich prawidłowe funkcjonowanie.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na wskazanym lub podobnym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej oraz dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz dbałość o szczegóły
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • zachęcamy osoby z oświadczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • stałe wynagrodzenie zasadnicze plus premie miesięczne
  • posiłki pracownicze na specjalnych warunkach
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy
  • forma zatrudnienia dostosowana do indywidualnych potrzeb