projektpraca.eu

Pełnomocnik ds. Systemów Zarzadzania Jakością

Chemar Spółka Akcyjna
  • Dodano: 05 sierpnia 2022
  • Ważna do: 19 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Zadania i obowiązki:

  • przygotowanie przedsiębiorstwa do utrzymania odpowiednich świadectw jakości wydawanych przez uprawnione zewnętrzne organy certyfikujące,
  • organizacja, nadzór i koordynowanie prac wszystkich działów przedsiębiorstwa związanych z wdrażaniem, realizacją i dokumentowaniem systemu jakości,
  • określanie obowiązującego poziomu jakości i niezawodności produktu/usługi,
  • przeprowadzanie rachunku kosztów systemu jakości i ich analiza,
  • opracowanie harmonogramu prac wdrożeniowych,
  • koordynacja i zatwierdzanie metod i technik kontroli/badań w firmie,
  • odpowiedzialność za system wewnętrznych audytów jakości,
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami normalizacyjnymi,
  • przeprowadzanie audytów jakości (systemów, procesów),
  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
  • promowanie świadomości jakościowej i ekologicznej.

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w zakresie zarządzania systemami jakości branży odlewniczej lub podobnej,
  • wiedza z zakresu aktualnych systemów zarządzania jakością,
  • informowanie zarządu organizacji o postępach związanych z realizacją zadań z obszaru zarządzania jakością,
  • informowanie pracowników o wymogach ISO i propagowanie standardów projakościowych oraz proklienckich w organizacji.
  • zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków,
  • komunikatywność,

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą samodzielność działania