projektpraca.eu

Parcownik Ochrony

Termetal Ocynkownia Kielce
  • Dodano: 02 sierpnia 2021
  • Ważna do: 13 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

TERMETAL PIOTR GLANER Sp.k. Ocynkownia Kielce

Zatrudni:

PRACOWNIKA OCHRONY.

Miejsce pracy :

Dębska Wola ul. Pińczowska 19.

Od kandydatów oczekujemy lojalności, dyspozycyjności i zaangażowania w pracę.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • uzupełniające szkolenia specjalistyczne,
  • świadczenia socjalne zgodnie programami funkcjonującymi w przedsiębiorstwie.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobry kontakt z klientem,
  • wysoka kultura osobista,

Mile widziani emeryci służb mundurowych z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Oferty  zawierające  list  motywacyjny  oraz  CV  proszę  składać   osobiście w  firmie lub przesłać na e-mail: kadry-kielce@termetal.pl

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Termetal Piotr Glaner sp.k z siedzibą w Pile,  zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Termetal Piotr Glaner Sp.k. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.?