projektpraca.eu

Osoba do sprzątania

Enerko Energy Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 stycznia 2021
  • Ważna do: 28 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Szczukowice k/Kielc

Opis pełnionej roli w firmie:

Poszukujemy osoby do sprzątania na   lub pełny etat do zakładu produkcyjnego składającego się z powierzchni biurowej oraz hali produkcyjnej.  Zależy nam na osobie, która na stałe będzie z nami współpracowała i pomoże zachować czystość naszych miejsc pracy. Ważne dla nas jest staranność i dokładność w zakresie prac porządkowych oraz umiejętność czyszczenia zarówno powierzchni biurowych jak również powierzchni na hali produkcyjnej przy wykorzystaniu urządzenia myjącego posadzki.

Zadania na stanowisku:

  • Praca codziennie ? godziny pracy do ustalenia;
  • Odkurzanie, zamiatanie i mycie podłóg;
  • Czyszczenie powierzchni na hali produkcyjnej: zamiatanie oraz mycie podłóg przy wykorzystaniu urządzenia myjącego posadzki;
  • Odkurzanie mebli i blatów;
  • Czyszczenie toalet oraz pomieszczeń socjalnych;
  • Okresowe mycie okien oraz pomieszczeń przeszklonych;
  • Wyrzucanie śmieci;
  • Dbałość o czystość wokół budynku;

Wymagania

  • Wykształcenie podstawowe;
  • Doświadczenia na takim stanowisku będzie mile widziane;
  • Umiejętność sprawnego i dokładnego sprzątania;
  • Odpowiedzialność;
  • Staranność;
  • Sumienność;
  • Referencje zawodowe;

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne;
  • Elastyczny czas pracy ? dobór godzin pracy w zależności od dyspozycyjności (wczesne poranne lub popołudniowe);
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.