projektpraca.eu

Opiekun (praca na zastępstwo)

Stowarzyszenie "Nadzieja Rodzinie" Środowiskowy Dom Samopomocy typu B/C
  • Dodano: 14 kwietnia 2021
  • Ważna do: 28 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko opiekuna do ośrodka wsparcia dziennego dla osób starszych i z niepełnosprawnością. Praca w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo. Praca w godzinach od 7.30 do 16.30 (8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu od pn do pt).

Do zadań opiekuna należeć będzie:

  • zapewnianie opieki uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy,
  • współpraca z terapeutami i resztą Zespołu Wspierająco-Aktywizującego,
  • pomoc przy wykonywaniu treningów,
  • współpraca z rodzinami naszych Uczestników.

Wymagania

Od osoby zatrudnionej na stanowisku opiekuna oczekujemy przede wszystkim empatii, cierpliwości, otwartości na innych, zaangażowania i kreatywności.

Prosimy osoby zainteresowane o wysłanie CV na adres mailowy: sds@nadziejarodzinie.org.pl

W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonicznym: 41 240 67 79.