projektpraca.eu

Opiekun klienta

UTI.PL
  • Dodano: 03 stycznia 2019
  • Ważna do: 11 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami swoją karierę w sprzedaży! Jeżeli posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej popartej sukcesami, ponad to wyróżniasz się pozytywnym nastawieniem, stawiasz na rozwój, jesteś osobą towarzyską, łatwo nawiązujących kontakty z innymi ludźmi ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Uti.pl - świadczymy szeroką gamę usług: od rejestracji domen i ich utrzymanie, po realizacje nowoczesnych stron internetowych i ich promocję w sieci. Jesteśmy największą firmą hostingową w województwie świętokrzyskim. Działamy na rynku już od ponad 18 lat i posiadamy 20 tysięcy zadowolonych klientów. Aplikuj już dziś i dołącz do najlepszych! Zadania na stanowisku: - telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem - rozwijanie relacji z obecnymi klientami - obsługa nowych klientów na podstawie leadów - fakturowanie oraz pilnowanie płatności - raportowanie wyników pracy

Wymagania

Zapewniamy Ci: - świetną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole dzięki czemu szybko poczujesz się jak u siebie - pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Kieleckim Parku Technologicznym, co zapewni Ci wysoki komfort pracy - pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 - stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 2400 zł netto, po okresie wdrożeniowym - dodatkowe premie oraz prowizje zależne od wartości sprzedaży - pełen pakiet szkoleń z produktu oraz z umiejętności sprzedażowych oraz wsparcie w pierwszych miesiącach pracy - niezbędne narzędzia pracy - w związku z dynamicznym rozwojem firmy realna możliwość awansu Aplikacje proszę wysyłać na adres: olga.mucha@uti.com.pl z dopiskiem Opiekun Klienta. Informujemy, że odezwiemy się tylko do osób spełniających wymagane kwalifikacje.