projektpraca.eu

Opiekun Klienta Biznesowego UTI.PL

UTI.PL
  • Dodano: 23 czerwca 2022
  • Ważna do: 07 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu sprzedażowego, zdobywaj i rozwijaj z nami swoje umiejętności sprzedażowe!

UTI.PL (Wirtuale.pl S.A.)? jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, która już 20 lat pomaga i doradza klientom rozwiązania internetowe niezbędne do osiągania sukcesu. Jesteśmy największą firmą hostingową w województwie świętokrzyskim i posiadamy 20 tysięcy zadowolonych klientów z całej Polski.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA NASZEJ STRONIE: uti.pl

  • Czym będziesz się zajmować:
  • Prowadzeniem telefonicznych rozmów oraz mailowy kontakt z klientami UTI.pl,
  • Pilnowaniem terminów wygasania oraz odnawianie obecnych usług klientów UTI.pl,
  • Opieką nad stronami Klientów, pokazywanie możliwości związanych z rozwojem ich stron, sprzedaż usług internetowych oraz rozwiązań webowych,
  • Osiąganiem celów sprzedażowych,
  • Dbaniem o terminowe płatności,
  • Raportowaniem wyników pracy.

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w sprzedaży telefonicznej ? warunek konieczny,
  • Znajomości i umiejętności praktycznej w wykorzystywaniu podstawowych technik sprzedażowych,
  • Pozytywnego nastawienia i zaangażowania do pracy
  • Swobody w budowaniu relacji interpersonalnych
  • Motywacji do osiągania razem z nami wspólnie wyznaczonych celów
  • Dużej samodzielności w  pracy, odpowiedzialności i rzetelności,

To oferujemy:

  • Czas pracy w godz. 8.00- 16.00 od poniedziałku do piątku (weekendy i święta wolne).
  • Satysfakcjonujące premie + prowizje, a dla najlepszych Opiekunów Klienta możliwość awansu w strukturze firmy
  • Konkursy, dodatki dla najlepszych Opiekunów Klienta
  • Prowizje za efektywne polecenia kolejnych osób do pracy z nami
  • Benefity w postaci: karty MultiSport, voucherów zakupowych, pakietów nielimitowanych rozmów i Internetu, słodkich przekąsek, wyjść integracyjnych
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pracy
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i rozwojowe
  • Siedziba firmy mieści się w Kieleckim Parku Technologicznym, co daje Ci duży komfort pracy i bardzo dobre połączenie komunikacyjne

ETAPY REKRUTACJI:

Krok 1 Przesłanie aplikacji

Krok 2 Analiza CV

Krok 3 Spotkanie Rekrutacyjne

Krok 4 Witamy w UTI.PL!

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."