projektpraca.eu

Opiekun/ka osób starszych

Firma Promedica24
  • Dodano: 29 stycznia 2016
  • Ważna do: 29 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Pracuj jako Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech i Anglii - Firma Promedica24 lider na rynku usług opiekuńczych, poszukuje kandydatów do pracy przy opiece nad osobami starszymi za granicą. Tylko teraz specjalne bonusy za wyjazdy świąteczne! Oferujemy pakiet ubezpieczeń, legalną i bezpieczną pracę, możliwości rozwoju - szkolenia podnoszące kwalifikacje, wysokie zarobki oraz pełną opiekę podczas pobytu w Niemczech. Pracuj z liderem! Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

Wymagania

Jeżeli: -posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (honorujemy także doświadczenie rodzinne); oraz -znasz język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym lub język angielski w stopniu komunikatywnym, nie czekaj! - zgłoś się już dzisiaj!