projektpraca.eu

Operatora wózka widłowego

Centrum Kariery sp. z o.o.
  • Dodano: 23 czerwca 2022
  • Ważna do: 07 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Centrum Kariery Sp. z o.o., (KRAZ 20992), dla naszego Klienta, firmy z branży meblowo stolarskiej, obecnie poszukuje:

Miejsce pracy: Kielce

Wymaganie:

- uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- chęć do pracy.

Oferujemy:

- pracę na 1 zmianę,

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV z dopiskiem w temacie ?Magazyn?.

e-mail: karina.kaniewska@centrumkariery.eu

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kariery Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres: ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000611479, NIP: 6572922577, REGON: 364126390. Pełny obowiązek informacyjny: https://www.facebook.com/centrumkariery/about

KRAZ NR 20992