projektpraca.eu

Operator wózka widłowego

MB Recycling
  • Dodano: 22 stycznia 2021
  • Ważna do: 05 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą zajmującą się recyklingiem elektrycznych śmieci. Posiadamy zakłady przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów przenośnych. Każdego dnia przewozimy i przetwarzamy wiele ton elektrycznych odpadów, aby nie stwarzały zagrożenia dla środowiska naturalnego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osobę do pracy na stanowisku:

operatora wózka widłowego

Miejsce pracy: ul. Wrzosowa 60, Micigózd

                      ul. Czarnowska 56, Piekoszów.

 

Opis stanowiska:

- kierowanie wózkiem widłowym - transportowanie sprzętu na terenie zakąłdu

- obsługa produkcji: koleby samowyładowcze, palety, big bag.

 

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie.

 

Wymagania

- uprawnienia operatora wózka widłowego wydane przez UDT

- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego min. 2 lata

- samodzielność, umiejętność logicznego myślenia, odporność na stres

- dyspozycyjność, odpowiedzialność, punktualność

- wykonywanie zadań zgodnie z przyjętymi standardami.

 

Dokument aplikacyjny proszę przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@utylizacja.org. W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

 

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą w Kielcach przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Proszę o zawarcie w aplikacji zgodę o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą w Kielcach przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

 

Podobne oferty