projektpraca.eu

Operator wózka widłowego

MB Recycling
  • Dodano: 13 grudnia 2019
  • Ważna do: 13 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

MB Recycling do grona stałych współpracowników poszukuje osoby na stanowisko operatora wózka widłowego.

Miejsce pracy: Micigózd (gmina Piekoszów).

 

Opis stanowiska:

- obsługa produkcji: koleby samowyładowcze, palety, big bag

- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego min. 2 lata
- uprawnienia UDT

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca w cyklu zmianowym

- umowa o pracę

Wymagania

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k., z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również proszę o dostarczenia drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska."

Podobne oferty