projektpraca.eu

Operator wózka widłowego

MB Recycling
  • Dodano: 04 grudnia 2019
  • Ważna do: 04 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

MB Recycling do grona stałych współpracowników poszukuje osobę na stanowisko: operatora wózka widłowego.

Miejsce pracy: Micigózd (gm. Piekoszów).

Opis stanowiska:

- obsługa produkcji: koleby samowyładowcze, palety, big bag

- doświadczenie w obsłudze wózka min. 2 lata

- uprawnienia UDT

- atrakcyjna wynagrodzenie

- praca w cyklu zmianowym

- umowa o pracę.

Wymagania

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 w Kielcach. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r (RODO).

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp. k., z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego".

Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp. z k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska".