projektpraca.eu

Operator wózka widłowego, Niemcy

Walter Fach Kraft
  • Dodano: 28 stycznia 2016
  • Ważna do: 20 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Już teraz szukamy osób do pracy jako: Operator wózka widłowego z jęz. niemieckim Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: - obsługa wózków widłowych (krótki, elektryczny), - bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP, - prace magazynowe, - kontrola wykonywanych obowiązków, - utrzymanie porządku w miejscu pracy, - rozmieszczanie towarów w odpowiednich strefach na magazynie.

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w zawodzie, - aktualne uprawnienia do pracy na wózku widłowym, - dyspozycyjność do wykonywania pracy od zaraz, - gotowość do pracy na 3 zmiany, - znajomość j.niemieckiego - poziom komunikatywny (preferowany dobry), - odpowiedzialność i sumienność, - umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, - pełny etat ? 40h tygodniowo, - gwarantowane, terminowe wynagrodzenie, - płatne nadgodziny, - stabilne zatrudnienie, - możliwość rozwoju zawodowego, - wszystkie świadczenia socjalne, - dodatek świąteczny, - pomoc przy organizacji zakwaterowania i meldunku w Niemczech, - bliski dojazd do miejsca pracy, - pracę w renomowanej firmie, - przyjemną atmosferę pracy. Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl Walter-Fach-Kraft Personal GmbH ul. Oławska 17 50-123 Wrocław Kontakt telefoniczny: +48 71 3666 455 +48 71 3666 081 Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej: www.walterfachkraft.pl oraz na naszym fanpage na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.