projektpraca.eu

Operator wózka reach truck (Oosterhout-Nijmegen)

PRAMER
  • Dodano: 19 marca 2024
  • Ważna do: 02 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Opis pracy:
1 miejsce (nie dla par). Praca w Holandii w miejscowości Oosterhout obok Nijmegen. Praca na magazynie lidl jako operator wózka reach truck oraz pomocniczo przy zbieraniu zamówień. Praca na jedną zmianę na dziale ciepłym oraz chłodni.

Start pracy:
od zaraz

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- regularne godziny pracy
- zakwaterowanie firmowe (€107 tygodniowo)
- transport do pracy (służbowy samochód lub rower)
- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)
- ubezpieczenie (€35.59 tygodniowo)
- stawkę godzinową gwarantowaną €15.00-€16.54 brutto/h + dodatki
- dodatki do wynagrodzenia: zmianowe, wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (125-150% stawki), za warunki pracy (mrożonki +8%)
- wypłaty tygodniowe

Wymagania:
- certyfikat holenderski na reach truck
- znajomość angielskiego (komunikatywnie)
- mile widziane doświadczenie
- prawo jazdy kat. B

Rekrutacja:
☎ +48327390079
E-mail: rekrutacja@pramer.pl

Dodatkowe informacje:
☛ Zainteresowanym rezerwujemy transport za granicę.
☛ Pomagamy z dokumentacją pracowniczą
☛ Wyjazdy do pracy organizujemy co tydzień
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności,* dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

Wymagania

jw