projektpraca.eu

Operator w procesie produkcji łożysk

NSK Bearings Polska S.A.
  • Dodano: 10 stycznia 2020
  • Ważna do: 15 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Obsługa automatów w procesie produkcji łożysk (obróbka tokarska/szlifierska/montaż)

kontrola jakości wykonywanych detali/wyrobów

praca zmianowa lub w systemie pracy czterobrygadowej

Wymagania

Zaangażowanie i chęć dłuższego związania się z pracodawcą

Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

Dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie pracy 4-brygadowej

Doświadczenie w zawodzie mile widziane

Jeżeli chcesz:

Zdobyć nowe kwalifikacje / nowy zawód

Podnosić swoje wynagrodzenie wraz ze zdobywanymi kwalifikacjami zawodowymi (Wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym, następnie sukcesywnie po ocenie pracy)

Związać się z firmą w dłuższej perspektywie, w której lojalność, prawość, uczciwość i szacunek są nadrzędnymi wartościami

Pracować w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę

Korzystać z bogatego pakietu socjalnego

Związać się z pracodawcą, dla którego Twoje bezpieczeństwo stawiane jest na pierwszym miejscu, a prawa pracownika są bezwzględnie przestrzegane - złóż CV.

Odwiedź stronę: http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444

aby dowiedzieć się więcej na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe.