projektpraca.eu

Operator tokarek i frezarek CNC

Agencja Pracy
  • Dodano: 04 lutego 2016
  • Ważna do: 12 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy o nr 3289 poszukuje dla swoich Klientów pracowników na różne stanowiska związane z produkcją elektroniki i części motoryzacyjnych. Obecnie poszukujemy: Operatorów tokarek i frezarek CNC Miejsce pracy ? Koprivnice Obowiązki: - Obsługa maszyn CNC (tokarki i frezarki z oprogramowaniem fanuc i sunumeric) - Czytanie dokumentacji technicznej - Praca jest fizyczna, zmianowa, zmiany od 8-12 godzin - Możliwa praca w weekendy oraz w nadgodzinach

Wymagania

Wymagania: - Uprawnienia oraz doświadczenie na adekwatnym stanowisku. - Bardzo dobry stan zdrowia - Niekaralność - Mile widziana umiejętność programowania CNC - Mile widziany zawód z zakresu obróbki metali Najważniejszym wymaganiem, które trzeba posiadać jest doświadczenie! Oferujemy: - Bezpłatny przejazd do miejsca pracy - Bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym - Wynagrodzenie w oparciu o stawki godzinowe plus dodatki za frekwencję w pracy, za wypracowane normy, za pracę w godzinach nocnych, w weekendy i święta - Pracę w renomowanej firmie z branży automotive Posiadamy również inne ofery pracy, z doświadczeniem lub bez. Zadzwoń, a dobierzemy coś dla Ciebie.