projektpraca.eu

Operator - programista robota spawalniczego

Firma KH-Kipper
  • Dodano: 13 stycznia 2016
  • Ważna do: 30 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Firma, zajmująca się produkcją zabudów na samochody ciężarowe oraz przyczep i naczep, zatrudni operatora ? programistę robota spawalniczego. Praca w zakładzie produkcyjnym w Kajetanowie koło Kielc. Zakres obowiązków: pozycjonowanie, parametryzacja i spawanie elementów robotami spawalniczymi, przygotowywanie i modyfikacja programów do spawania, dbałość o wysoką jakość spoin i zgodność spawanych elementów z wymaganiami i dokumentacją techniczną, nadzór nad istniejącą bazą programów, jej weryfikacja i rozbudowa o nowe produkty, kontrola jakości spawanych produktów i wprowadzanie usprawnień optymalizujących proces zautomatyzowanego spawania. Aplikacje ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można przesyłać pod adresem poczty elektronicznej: tomasz.biel@kh-kipper.pl,wpisując w temacie wiadomości ?operator robota?.

Wymagania

Oczekiwania: średnie lub wyższe wykształcenie techniczne o kierunku automatyka, robotyka lub pokrewne, bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego, doświadczenie w obsłudze oraz programowaniu robotów spawalniczych, umiejętność pracy w zespole.