projektpraca.eu

Operator prasy krawędziowej

Clean Access
  • Dodano: 16 sierpnia 2019
  • Ważna do: 16 września 2019

Opis stanowiska pracy

-wykonywanie operacji gięcia detali ze stali nierdzewnej na prasie krawędziowej
-dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny
-kontrola jakości wykonanych elementów
-podstawowa konserwacja maszyny i przyrządów zgodnie z instrukcją obsługi
-uczestnictwo w projektach usprawniających wydajność i jakość pracy

Wymagania

-doświadczenie na stanowisku operator pracy krawędziowej
-znajomość rysunku technicznego
-umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
-rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
-podstawowa znajomość oprogramowania Windows
-umiejętność pracy w grupie
-samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-dobrą atmosferę pacy
-możliwość rozwoju zawodowego,
-wynagrodzenie 3000-3500 zł netto