projektpraca.eu

Operator prasy CNC

FOODjobs
  • Dodano: 09 lutego 2021
  • Ważna do: 23 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

FOODjobs dla swojego Klienta - Producenta rozwiązań technicznych, dedykowanych utrzymaniu higieny w zakładach produkujących żywność, poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki:
- wykonywanie operacji gięcia na prasie krawędziowej
- montaż i demontaż narzędzi do gięcia
- wprowadzanie parametrów gięcia na pulpicie operatora
- kontrola wykonanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
- nadzór nad przebiegiem procesu

Wymagania:
- doświadczenie w operowaniu prasą krawędziową
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność programowania oraz nanoszenia korekt
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- odpowiedzialność

Oferujemy:
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- umowę o pracę
- ubezpieczenie zdrowotne
- posiłek
- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia doskonalące

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.