projektpraca.eu

Operator maszyny tnącej - umowa o pracę, od zaraz!

PPH Eco World Plastic Zbigniew Dudzic
  • Dodano: 29 maja 2023
  • Ważna do: 25 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Witamy,

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko

Operator maszyny tnącej

Miejsce wykonywania pracy: Stąporków

Do obowiązków pracownika będzie należało:

Obsługa maszyny do cięcia Folii

Zgłaszanie usterek oraz wadliwych materiałów do odpowiedniego działu

Kontrola jakości produkowanych wyrobów

Staranne wykorzystanie materiałów produkcyjnych, ograniczanie strat materiałowych

 Każdemu pracownikowi oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia

Bezpłatny pakiet wdrożeniowy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

Chęć do pracy w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku

Sumienność i zdyscyplinowanie

Kreatywność

Uprawnienia na wózek widłowy UDT