projektpraca.eu

Operator maszyn

Randstad
  • Dodano: 21 października 2024
  • Ważna do: 04 listopada 2024
151
2024-10-21 2024-11-04

Opis stanowiska pracy

Pragniesz zdobyć doświadczenie w pracy na produkcji? A może pracowałeś już fizycznie i szukasz nowych wyzwań? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dla naszego Klienta w NOWINACH poszukujemy pracowników na stanowisko operator maszyn produkcyjnych. Aplikuj!

zadania

  • obsługa oraz kontrola prawidłowej pracy maszyny
  • wstępna kontrola jakości produktu
  • przestrzeganie zasad BHP

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • pracę w systemie trzyzmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • pracę w Nowinach k. Kielc
  • wynagrodzenie od 4700 zł brutto + do 10% premii +dodatek za pracę w nocy
  • atrakcyjny pakiet benefitów Randstad (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, opieka medyczna)
  • możliwość stałego zatrudnienia u Klienta

Wymagania

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w Nowinach k. Kielc w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Kontakt z pracodawcą

+48697501818

Adres e-mail

kamila.glik@randstad.pl