projektpraca.eu

Operator maszyn sterowanych numerycznie CNC- Kielce

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 22 marca 2023
  • Ważna do: 05 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. ogłasza rekrutację na stanowisko:

  • Operator maszyn sterowanych numerycznie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (wiertarki; piło-wiertarki lub wypalarki plazmowej).

  • Obsługa piły taśmowej.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełen etat od pierwszego dnia zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się firmie z 40- letnim doświadczeniem;

  • dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku;

  • prywatną opiekę medyczną MEDICOVER oraz ubezpieczenie na życie.

  • świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym),

  • możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomości rysunku technicznego.

  • Umiejętności pracy w zespole oraz dyspozycyjności.

  • Zdolności manualnych oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych.

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT (Urząd Dozoru Technicznego) z zakresu sterowania suwnicy z poziomu roboczego uprawnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy.