projektpraca.eu

Operator maszyn skrawających

KH-KIPPER Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 maja 2024
  • Ważna do: 22 maja 2024
79
2024-05-08 2024-05-22

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Obowiązki:

  • Szlifowanie detali szlifierką ręczną lub taśmową oraz cięcie profili na pile ramowej.
  • Opieka nad powierzonym sprzętem.
  • Podstawowa kontrola jakościowa wykonywanych detali.
  • Precyzyjne wykonywanie czynności.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Sumienność, dokładność, dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Niewymagane doświadczenie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

CV prosimy przesyłać na adres praca@kh-kipper.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Bądź skontaktuj się telefonicznie 501 558 946

Adres e-mail

praca@kh-kipper.pl