projektpraca.eu

Operator maszyn introligatorskich - Falcerz

Drukarnia im. A. Półtawskiego w Kielcach
  • Dodano: 18 maja 2022
  • Ważna do: 01 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Pracownik zapewnia bieżącą realizację zleceń produkcyjnych poprzez prowadzenie maszyny i zarządzanie zasobami ludzkimi oraz nadzorowanie procesów produkcji zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie i w ramach ustalonego harmonogramu.

Opracowuje oraz wdraża nowe rozwiązania organizacyjne i usprawnienia techniczne oraz technologiczne na danym typie maszyn introligatorskich w celu optymalizacji procesu produkcji (pod względem kosztów, jakości, wydajności itd.).

Oferujemy:

Pracę w firmie z ponad 100 letnią tradycją i doświadczeniem w poligrafii,  Atrakcyjne warunki finansowe, Możliwość ciągłego rozwoju, Szkolenia na nowoczesnych maszynach,  Awans w strukturach organizacji Kartę Benefit  Premie świąteczną Zakup naszych produktów na bardzo atrakcyjnych warunkach, Pracę w młodym duchem zespole z dużym zaangażowaniem w tworzeniu wyjątkowych książek.

Warunki pracy: Praca w systemie zmianowym

Wymagania

Pożądane cechy osobowe:

1.  Optymizm, rzetelność, sumienność, samodzielność;

2. Dobre umiejętności komunikacyjne;

3. Zdolność do pracy w stresie i wysoki poziom kontroli emocji;

4. Dyspozycyjność i dobra kondycja fizyczna (sprawność);

5. Wysokie poczucie osobistej odpowiedzialności

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

-         Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wykształcenie poligraficzne), akceptowalne wykształcenie zawodowe poligraficzne lub mechaniczne;

-         Umiejętność samodzielnej obsługi maszyny;

-         Umiejętność obsługi komputera w zakresie programów użytkowych;

-         Znajomość procedur dotyczących obróbki introligatorskiej;

-         Umiejętność podejmowania decyzji;

-         Dobra organizacja pracy własnej;

-         Umiejętność pracy w zespole;