projektpraca.eu

Operator maszyn CNC - branża metalowa

LIMES KIELCE Sp. z o.o.
  • Dodano: 26 marca 2024
  • Ważna do: 09 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanej wiedzy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca na nowoczesnych maszynach CNC

  • możliwość rozwoju w kierunku: programista CNC

  • stałe podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, kursy).

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Praca w miejscowości BRZEZINY k. Morawicy (10 km od Kielc).

MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO ZAWODU.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na wskazany adres e-mail.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą maszyn CNC

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • uczciwość oraz pracowitość

  • gotowość do pracy zmianowej