projektpraca.eu

Operator ładowarki kl. I, praca na 2 zmiany, wolne weekendy

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 marca 2023
  • Ważna do: 31 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Posiadasz doświadczenie i uprawnienia do obsługi ładowarki kl. I? Świetnie trafiłeś/aś! Mamy dla Ciebie ofertę pracy w gminie Łączna. Praca na dwie zmiany i wolne weekendy! Aplikuj!

Link do formularza na naszej stronie:

Możesz też wysłać sms ŁACZNA pod nr 697 501 818

Oddzwonimy!

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 4000-4500 zł brutto miesięcznie
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pracę w systemie zmianowym: 6-14; 14-22
  • dodatkowe benefity: świadczenia socjalne na święta

zadania

  • rozładunek i załadunek materiałów
  • praca na ładowarce kl.1

Wymagania

oczekujemy

  • minimalne doświadczenie na podanym stanowisku
  • uprawnienia na ładowarki kl.1

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia