projektpraca.eu

Operator frezarek CNC

F.P.U.H. „LIMES”
  • Dodano: 01 lutego 2023
  • Ważna do: 28 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

F.P.U.H. „LIMES” poszukuje kandydatów na stanowisko OPERATOR FREZAREK CNC

Miejsce pracy: Brzeziny gm. Morawica, woj. świętokrzyskie

Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na odpowiedzialnym stanowisku
- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanej wiedzy
- pracę na nowoczesnych maszynach CNC
- stałe podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, kursy)
- pracę w przyjaznym zespole
- możliwość rozwoju w kierunku: programista CNC

Do Twoich zadań będzie należeć:

- nadzór i obsługa frezarek CNC
- dobór narzędzi oraz parametrów
- przezbrajanie maszyny oraz wymiana narzędzi
- kooperacja z działem planowania w celu przygotowania procesów obróbki detali
- optymalizacja programów, parametrów, ścieżek narzędzia pod kątem wydajności
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą maszyn CNC
- znajomość technologii obróbki
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- mile widziana znajomość programowania

Oferujemy również możliwość przyuczenia do zawodu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Prosimy przesłanie CV na adres: biuro@limes-kielce.pl lub kontakt pod nr tel. 512 318 808

Administratorem Twoich danych osobowych jest F.P.U.H. „LIMES” z siedzibą w Brzezinach.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.