projektpraca.eu

Operator CNC

Chemar Armatura Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 maja 2024
  • Ważna do: 23 maja 2024
98
2024-05-09 2024-05-23

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

Obsługa centrów obróbczych i maszyn CNC,

Przygotowanie i montaż narzędzi,

Ustawienie detalu na maszynie,

Kontrola jakości w procesie wytwarzania produktu.

Wybranej osobie oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie zmianowym)

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Program grupowego ubezpieczenia na życie

Pakiet benefitów: Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagania

Znajomość systemu sterownia Fanuc i/lub Sinumeric,

Wykształcenie techniczne,

Znajomość rysunku technicznego,

Doświadczenie w pracy na maszynach CNC,

Umiejętność samodzielnej obsługi maszyn CNC,

Mile widziana umiejętność programowania, doboru narzędzi itp.,

Otwartość na nowe wyzwania, obowiązkowość,

Umiejętność organizacji własnego stanowiska pracy,

Gotowość do pracy zmianowej

Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

Kontakt z pracodawcą

663 160 035

Adres e-mail

awawrzenczyk@chemar-armatura.pl