projektpraca.eu

Operator CNC

CleanAccess
  • Dodano: 22 marca 2024
  • Ważna do: 05 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa tokarek CNC – praca przy dwóch maszynach
  • Przygotowanie materiałów i narzędzi do obróbki
  • Ustawianie maszyny, zmiany cyklu
  • Wstępna kontrola jakości wytwarzanych detali – produkcja seryjna
  • Wprowadzanie korekt

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze tokarek CNC
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej – mile widziana
  • Umiejętność kontrolowania jakości wyprodukowanych części
  • Umiejętność dopasowania się do zmiennych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)

OFERTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności – rynkowe stawki
  • Premia roczna
  • Posiłki finansowane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie zdrowotne opłacone przez pracodawcę
  • Możliwość dofinansowania do karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczność pracodawcy