projektpraca.eu

Operator CNC (tokarz, frezer)

Chemar Armatura Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 stycznia 2021
  • Ważna do: 14 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Praca będzie polegać na obsłudze centrum obróbczego CNC. Przygotowanie i montaż narzędzi. Ustawianie detalu na maszynie. Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu.

Pracodawca oferuje: po okresie próbnym pracę na czas nieokreślony, stałe atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki, ubrania robocze, sprzęt ochrony osobistej, wysoką dbałość o BHP, dodatkowe ubezpieczenie zbiorowe, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług technicznych, szkolenia, pomoc w aktualizacji uprawnień oraz zdobywaniu nowych, możliwość rozwoju zawodowego.

 

Pracodawca zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Znajomość systemu sterowania Fanuc V3.1 oraz SINUMERIK, wykształcenie techniczne, znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w pracy na maszynach CNC, umiejętność samodzielnej obsługi maszyn CNC, mile widziana umiejętność programowania, doboru narzędzi itp. Otwartość na nowe wyzwania, obowiązkowość, umiejętność organizacji własnego stanowiska pracy. Uprawnienia i znajomość obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego. Gotowość do pracy zmianowej.

Podobne oferty