projektpraca.eu

Operator CAD

ROMER S.C. A. Ciura W. Ciura w Skarżysku-Kamiennej
  • Dodano: 26 lutego 2021
  • Ważna do: 12 marca 2021

Opis stanowiska pracy

ROMER S.C. w Skarżysku- Kamiennej, największy producent lakierni proszkowych w Polsce i jeden z największych w Europie poszukuje osób na stanowisko: Operator CAD.

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Zadania:

  •               przygotowywanie komputerowych rysunków 2D i 3D,
  •               opracowywanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  •               możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  •               wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zaangażowania,
  •               ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  •               atrakcyjną formę premiowania.

CV z dopiskiem Operator CAD prosimy przesyłać na adres:

wojciech.ciura@romer.com.pl

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: RODO informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: ROMER S.C. A. Ciura W. Ciura z siedzibą przy ul. Rejowskiej 99, w Skarżysku- Kamiennej 26-110, tel.:509 843 098.

Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego PUODO.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą wykorzystywane w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji oraz nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji  międzynarodowej.

Celem zbierania danych jest proces rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji.

Udostępnianie danych:

W związku z przetwarzaniem danych w celu wskazanym powyżej Pani/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione:

upoważnionym pracownikom Administratora, podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa.

Dane osobowe:

1) imię(imiona) i nazwisko;

2) data urodzenia;

3) dane kontaktowe wskazane przez taką osobę;

4) wykształcenie;

5) kwalifikacje zawodowe;

6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

wskazane w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (wg wymogów ogłoszenia), przetwarzamy       w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pana/i dobrowolnej zgody, która przejawia się przez wysyłanie nam swojego zgłoszenia rekrutacyjnego.

Wysyłając swoje zgłoszeni oświadczasz, że:

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagania

Podstawowa znajomość programów CAD (preferowany SolidWorks)