projektpraca.eu

Operator automatów spawalniczych

Chemar Armatura Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 maja 2024
  • Ważna do: 23 maja 2024
49
2024-05-09 2024-05-23

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Spawanie elementów ciśnieniowych na stanowisku zautomatyzowanym metodą 141, wg klasy wykonania EN ISO 5817-B

Ustawianie i obsługa urządzeń spawalniczych - mechanicznych i automatów

Umiejętność spawania metodą 141

Umiejętność w rozpoznawaniu niezgodności spawalniczych

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie zmianowym)

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Program grupowego ubezpieczenia na życie

Pakiet benefitów: Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagania

Wykształcenie zawodowe techniczne

Doświadczenie zawodowe w spawaniu metodą 141

Książeczka spawacza i certyfikaty ww. metodach lub gotowość do ich pozyskania

Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)

Znajomość oznaczeń materiałowych wg. norm EN i ASME

Znajomość rysunku technicznego

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Kontakt z pracodawcą

663 160 035

Adres e-mail

awawrzenczyk@chemar-armatura.pl