projektpraca.eu

Obsługa kelnerska

Kompleks
  • Dodano: 23 maja 2024
  • Ważna do: 06 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Kompleks Świętokrzyska Polana położony jest w miejscowości Chrusty niedaleko Kielc (8 km), w sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu S7. Jest to 8-hektarowy kompleks położony w głębi lasu. Zajmujemy się między innymi obsługą naszych Gości w różnych punktach gastronomicznych , jak również obsługą imprez okolicznościowych.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego grona na stanowisku Kelner/Kelnerka

Oferujemy:

• atrakcyjną formą zatrudnienia dobraną do indywidualnych potrzeb (umowę o pracę lub umowę zlecenie)
• miłą atmosferę w młodym zespole
• możliwość rozwoju i awansu

Wymagania

Wymagania od Kandydatów:

  • obsługa Gości w różnych punktach gastronomicznych
  • obsługa imprez okolicznościowych
  • dbałość o wysoki standard oraz jakość świadczonych usług
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i zaangażowanie (praca w systemie zmianowy)
  • dbanie o porządek w miejscu pracy