projektpraca.eu

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Publiczne Przedszkole Sióstr Kolegium Świętej Rodziny w Kielcach
  • Dodano: 14 października 2021
  • Ważna do: 28 października 2021

Opis stanowiska pracy

Publiczne Przedszkole Sióstr Kolegium Świętej Rodziny w Kielcach poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego.

 Oferujemy:

stabilną pracę w systemie jednozmianowym w oparciu o umowę o pracę.

zatrudnienie na pełny etat zgodnie z kodeksem pracy,

przestronne sale zabaw,

duży ogród i plac zabaw,

stałe doposażenie w materiały i pomoce dydaktyczne, zabawki,

Aplikację proszę przesyłać na adres:

Snaz2466@gmail.com

Z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie

z art.6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Wymagania

kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego,

doświadczenie w pracy z dziećmi - mile widziane,

kwalifikacje do prowadzenia zajęć dodatkowych - mile widziane.