projektpraca.eu

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Przedszkole i Żłobek Dzieciaki.pl
  • Dodano: 23 czerwca 2021
  • Ważna do: 07 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Przedszkole i Żłobek Dzieciaki.pl oferuje pracę na stanowisku:
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO z dodatkowymi uprawnieniami np:

1. Autyzm, Zespół Aspergera
2. Pedagogika specjalna
3. Oligofrenopedagogika

Wymagania:

? ukończone studia kierunkowe
? doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi
? rzetelność, odpowiedzialność, chęć rozwijania umiejętności w zakresie pracy z dziećmi

Obowiązki:

? prowadzenie zajęć dydaktycznych grupowych
? wspieranie dzieci w grupie
? wypełnianie niezbędnej dokumentacji
? kontakt z rodzicami podopiecznych

Oferujemy:

-pracę w ambitnym, rozwijającym się zespole
-stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-grafik pracy z uwzględnieniem potrzeb i możliwości nauczyciela

Prosimy o przesyłanie CV na adres email: biuro@dzieciaki.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.