projektpraca.eu

Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne

Fundacja Mini College
  • Dodano: 17 września 2024
  • Ważna do: 01 października 2024
96
2024-09-17 2024-10-01

Opis stanowiska pracy

Obowiązki: - prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć́ edukacyjnych i wychowawczych, - współpraca z rodzicami wychowanków, - prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.

Oferujemy:

Umowę o pracę, praca w miłej atmosferze.

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, empatycznych, wyrozumiałych, kreatywnych. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, zdobywanie nowych doświadczeń.

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie: wychowanie przedszkolne z przygotowaniem pedagogicznym oraz pedagogika specjalna

- umiejętność współorganizacji kształcenia dziecka ze specjalnymi potrzebami

- umiejętność pracy w zespole

- skrupulatność i dbałość o szczegóły, terminowość, dyspozycyjność, sumienność

- doświadczenie w pracy z dziećmi i dodatkowe kwalifikacje mile widziane.

Adres e-mail

kadry@konsorcjum.edu.pl