projektpraca.eu

Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne

Fundacja Mini College
  • Dodano: 23 maja 2024
  • Ważna do: 06 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Naukowe Przedszkola Integracyjne Mini College w Kielcach poszukują osób na stanowisko nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz pedagogika specjalna

- umiejętność współorganizacji kształcenia dziecka ze specjalnymi potrzebami

- umiejętność pracy w zespole

- skrupulatność i dbałość o szczegóły, terminowość, dyspozycyjność, sumienność

- doświadczenie w pracy z dziećmi i dodatkowe kwalifikacje mile widziane.

Obowiązki:

-współpraca z kadrą placówki oraz z rodzicami wychowanków,

-prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, empatycznej, posiadającej umiejętność współpracy w zespole. Doświadczenie w pracy z dziećmi i dodatkowe kwalifikacje mile widziane.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać na adres mailowy podany poniżej.