
Poszukujemy osoby do Zespołu Montessori Kielce. Ogłoszenie dotyczy nauczyciela nauczania wczesnoszkolnego z umiejętnością płynnego posługiwania się językiem angielskim.
Poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań i nie chce pozostać w szablonach edukacji jakiej znamy z naszego dzieciństwa. Osoby, która zadaje pytania i stara się doskonalić w trudnej pracy pedagoga. Osoby, która chce nadal się uczyć i ciągle pracować nad sobą. Osoby, która chce być traktowana po partnersku przez pracodawcę i wie jaka odpowiedzialność się z tym wiąże.
Oferujemy umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę od września 2021, jeśli dana osoba sprawdzi się na stanowisku. Jeżeli kandydat nie zna metody Montessori to będzie musiał odbyć obowiązkowe szkolenie wprowadzające w przedszkolu.
Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie wyślij do nas dwoje CV z dopiskiem w tytule SZKOŁA ANGIELSKI.
Etapy rekrutacji:
Przegląd CV - zapraszamy jedynie wybranych kandydatów.Rozmowa kwalifikacyjna
Tematy jakie poruszamy w czasie rozmowy:
dlaczego chcesz pracować w naszym zespolejak wprowadzać angielski w grupie mieszanej wiekowoliteratura anglojęzyczna w pracy nauczycielaplan rozwoju według Marii Montessoriedukacja alternatywna w Polscedlaczego chcesz pracować według pedagogiki montessoriańskiej