projektpraca.eu

Nauczyciel w leśnym przedszkolu

Niepubliczne Leśne Przedszkole Dziupla
  • Dodano: 29 czerwca 2020
  • Ważna do: 29 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Wyjątkowa praca szuka wyjątkowego człowieka do współprowadzenia grupy mieszanej wiekowo w Leśnym Przedszkolu Dziupla w Kielcach.

Dlaczego warto z nami pracować? Zapewnimy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • uczestnictwo w nietuzinkowym projekcie,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • kreatywne środowisko pracy,
  • wiele pozytywnych emocji każdego dnia.

Rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz, a najpóźniej od września 2020 r.

Wymagania

Jeżeli jesteś:

- nauczycielem z kwalifikacjami wczesnoszkolnymi

Oraz charakteryzuje Cię:

  • szczera chęć pracy z dziećmi i nawiązywania z nimi otwartych partnerskich relacji,
  • miłość do przyrody,
  • zainteresowanie alternatywnymi nurtami edukacji (m.in. komunikacja NVC, wychowanie bez kar i nagród)
  • potrzeba ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych ścieżek pracy z dziećmi oraz rodzicami,
  • wyobraźnia i kreatywność,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • gotowość do pracy w terenie bez względu na pogodę...

?napisz do nas koniecznie! Czekamy na CV wraz z krótkim uzasadnieniem dlaczego chciałabyś/chciałbyś z pracować właśnie w leśnym przedszkolu.