projektpraca.eu

Murarz - pracownik budowlany

Mostostal Kielce S.A.
  • Dodano: 12 lutego 2020
  • Ważna do: 12 marca 2020

Opis stanowiska pracy

murowanie ścian, inne prace budowlane.

Wymagania

- doświadczenie w pracy przy murowaniu ścian,

- rzetelność, odpowiedzialność,

- zaangażowanie.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- terminowe regulowanie wypłat,

- bogaty pakiet socjalny - opieka medyczna w prywatnych placówkach, karty sportowe, talony/dodatki świąteczne, paczki dla dzieci, dofinansowanie letniego wypoczynku "wczasy pod gruszą", grupowe ubezpieczenie na życie, ciepły posiłek w trakcie pracy,

- pracę w stabilnej, renomowanej firmie,

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r."

Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzanie przez Mostostal Kielce S.A., ul. Księdza Piotra Ściegiennego 280, 25-116 Kielce, w celu prowadzenia rekrutacji. Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 36 miesięcy od momentu rozstrzygnięcia rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji. Decyzje dotyczące Pani/Pana w związku z procesem rekrutacji nie będą podejmowanie w sposób automatyzowany.