projektpraca.eu

Monter w zakładzie produkcyjnym (Bawaria, Niemcy)

EXBUD Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 09 maja 2024
  • Ważna do: 23 maja 2024
83
2024-05-09 2024-05-23

Opis stanowiska pracy

Montaż oringów, elementów gumowych na plastikowe , zakładanie śrub , tulejek metalowych do obudów plastikowych , skręcanie wkrętakiem elektrycznym opasek sciągających, wkładanie części do maszyny wykonującej zgrzewanie plastiku lub wciskanie wstępnie zamontowanych śrub czy tez tulejek oraz kontrola i pakowanie wykonanych części.

Praca głównie w systemie 3 zmianowym (obowiązuje dodatek euro do nocnej zmiany).

Oferujemy:

  • Legalne, długofalowe zatrudnienie w ramach umowy o pracę na kontraktach prowadzonych przez nas od blisko 30 lat.
  • Wynagrodzenie dla osób bez doświadczenia staruje od 13 euro/h + 1 euro dodatku za nocną zmianę. Podwyżka po okresie próbnym.
  • Terminowe wynagrodzenie wypłacane w Euro do 10-tego każdego miesiąca
  • Urlop wypoczynkowy płatny w Euro.
  • Bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), dojazd do pracy, narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP.
  • Pracę w hali – przez cały rok, niezależnie od pogody.
  • Wsparcie polskiego kierownika na każdym etapie współpracy – w pracy, w urzędzie, u lekarza itp.
  • Pełne ubezpieczenie w ZUS oraz oddelegowanie w ramach A1, podatki od wynagrodzeń odprowadzane są w Niemczech.
  • Premię za polecenie pracownika.
  • Prywatną opiekę medyczną w Polsce z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie UNIQA.
  • Możliwość ubiegania się o zwrot podatku w Niemczech.

Wymagania

  • Zaangażowanie i chęci do pracy.
  • Meldunek w Polsce.

Kontakt z pracodawcą

518480600

Adres e-mail

rekrutacje@exbud.pl