projektpraca.eu

Monter urządzeń, turbin

Enerko Energy Sp. z o.o.
  • Dodano: 13 marca 2020
  • Ważna do: 13 kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy

  • Współpraca przy ciekawych projektach w branży budownictwa wodnego i innych;
  • Montażu urządzeń wodnych (turbiny wodne, jazy, mechanizmy napędowe) na hali produkcyjnej;
  • Organizacja i nadzór nad pracami monterskimi i montażami projektowanych urządzeń
  • Obsługa podstawowych maszyn i narzędzi, dbanie o ich jakość i zapewnienie prawidłowego przebiegu prac na etapie montażu i uruchomienia u klienta;
  • Udział w serwisach projektowanych urządzeń.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne zawodowe: kierunek mechanika lub pokrewne;
  • Doświadczenie w montażu urządzeń;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej mechanicznej;
  • Komunikatywność, zaangażowanie i skrupulatność;
  • Dyspozycyjność do wyjazdów na etapie montażu i serwisu urządzeń;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia , umowa o pracę;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.