projektpraca.eu

Monter urządzeń mrożących i chłodzących

Adecco
  • Dodano: 03 lutego 2016
  • Ważna do: 29 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Montaż urządzeń mrożących i chłodzących

Wymagania

? Potwierdzone dokumentami, aktualne adekwatne doświadczenie zawodowe (ok. 3-5 lat) ? Doświadczenie w montażu urządzeń mrożących i chłodzących najlepiej w przemyśle przetwórstwa rybnego ? Znajomość zasad montażu, serwisu, diagnostyki, uruchamianie nowych urządzeń i sprzęgania ich z już działającymi systemami ? Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego ? Mile widziane wykształcenie kierunkowe Oferujemy: ? Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy ? Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z ofertą norweskiego rynku pracy, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności. ? Możliwość długoterminowej współpracy ? Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy ? Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii ? Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy). ? W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci itp. Forma kontaktu: Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w j.polskim i/lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego MU.MC/N/02.16 do biura Adecco Kielce: air.kielce@adecco.com Termin składania aplikacji: aktualnie - luty 2016 Oferta dotyczy pracy za granicą. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Przesyłając CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.).