projektpraca.eu

Monter urządzeń elektrycznych

ELQ S.A.
  • Dodano: 12 września 2019
  • Ważna do: 31 października 2020
652
2019-09-12 2020-10-31

Opis stanowiska pracy

ELQ Spółka Akcyjna to fuzja doświadczenia i nowoczesności

Ponad 40 lat z energetyką zawodową

 

ELQ Sp z o.o. (której właścicielem jest ELQ SA) powstała w 1976r. jako zaplecze techniczne Zakładów Energetycznych Okręgu Południowego. W wyniku restrukturyzacji krajowej energetyki, w latach osiemdziesiątych XX wieku, ELQ stało się Wydziałem Zakładu Energetycznego Częstochowa. Fakt ten zapoczątkował rozwój firmy w kierunku produkcji urządzeń rozdzielczych SN i nn oraz kontenerowych stacji transformatorowych. ELQ zajęło miejsce niekwestionowanego lidera na rynku krajowym. Zrealizowaliśmy także wiele projektów w zakresie zasilania oraz zewnętrznych i wewnętrznych instalacji elektrycznych dla obiektów handlowych wielkopowierzchniowych, zakładów przemysłowych, czy osiedli mieszkaniowych.

 

ELQ Spółka Akcyjna to firma z dużymi ambicjami

 

Dziś oferta ELQ łączy w sobie trwałe, niezawodne rozwiązania technologiczne oraz elastyczne warunki współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi. Wyróżnia nas pionierskie zaawansowanie techniczne, najwyższa jakość produktów potwierdzona stosownymi certyfikatami, a także wyjątkowa elastyczność rozwiązań, szybkie terminy realizacji i dogodne warunki współpracy. Potrzeby rynku, oczekiwania klientów, wymagania energetyki zawodowej i ścisła współpraca z projektantami branżowymi to codzienność inżynierów z ELQ S.A., którzy na bazie opracowanych rozwiązań tworzą konfiguracje stacji transformatorowych o zróżnicowanych mocach, wyposażeniu, wymiarach, pozwalających na ich optymalną zabudowę nawet w trudno dostępnym terenie. Jesteśmy pewni, iż spółka ELQ S.A. jest w stanie zaspokoić wszystkie wymagania klientów zarówno reprezentujących sektor publiczny jak i prywatny.

 

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

 

Monter urządzeń elektrycznych

 

 

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

montaż rozdzielnic elektrycznych

montaż oszynowania stacji

układanie okablowania

inne prace elektryczne

 

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pakiet medyczny

Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

Ciekawą pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie elektroenergetycznej

Miejsce pracy w Częstochowie

Niezbędne narzędzia do pracy

Możliwość pracy wśród najwyższej klasy fachowców w branży

 

 

 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres email: rekrutacja@elqsa.pl

Prosimy o oznaczenie maila nazwą stanowiska.

 

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści klauzuli: Zgodnie z art. 7 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych tj. ELQ S.A. z siedzibą w Częstochowie 42-200, ul. Jagiellońska 81/83, NIP: 8992609747. Dane osobowe przekazuję dobrowolnie i oświadczam, że są zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania zamieszczonych na stronie www.elqsa.pl Dane są przetwarzane tylko w celach rekrutacyjnych. Jeśli nie dojdzie do zawarcia umowy o pracę, to dane przestaną być przetwarzane.

 

 

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

Wykształcenia kierunkowego

Uprawnień SEP minimum do 1kv

Chęci do pracy i zaangażowania

Doświadczenie mile widziane

Adres e-mail

rekrutacja@elqsa.pl

Podobne oferty