projektpraca.eu

Monter stoisk targowych

  • Dodano: 16 stycznia 2018
  • Ważna do: 20 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

- przygotowanie stoiska według wcześniej ustalonego projektu - montaż oraz demontaż stoiska na targach

Wymagania

Wymagania: - mile widziane doświadczenie w branży targowej, pracach wykończeniowych i budowlance - staranność i dokładność w wykonywaniu prac - mile widziane języki obce (angielski, niemiecki) - gotowość do wyjazdów, delegacji Oferujemy: - początkowe wynagrodzenie 13 netto + dodatki za delegacje - umowę zlecenie z możliwością umowy o prace podczas dalszej współpracy - prace w młodym zespole Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV wraz ze zdjęciem na adres : targipraca@wp.pl Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: ?Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)?.