projektpraca.eu

Monter - Spawacz MAG 135 - Niemcy

Exbud Konstrukcje sp. z o.o.
  • Dodano: 25 marca 2024
  • Ważna do: 08 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • składanie elementów konstrukcji stalowych i elementów rurowych,
  • wykonywanie prac spawalniczych,
  • spawanie elementów stalowych w osłonie CO2 (MAG),
  • spawanie w różnych pozycjach.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera - spawacza,
  • aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MAG 135,
  • praktyka w spawaniu konstrukcji stalowych w metodzie MAG,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego.

 Zapewniamy:

  • Od pierwszego dnia umowę o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca).
  • Bezpłatne zakwaterowanie(pokoje dwuosobowe).
  • Zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom.
  • Odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia.
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.
  • Polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, sprawy urzędowe).
  • Pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe.