projektpraca.eu

Monter / Spawacz konstrukcji stalowych

Promontin
  • Dodano: 26 lipca 2024
  • Ważna do: 09 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji Projektów Inwestycyjno-Remontowych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko:

Monter / Spawacz 141 135/136 (rurociągów, konstrukcji stalowych i zbiorników).

Miejsce pracy: Dębska Wola koło Morawicy

Zakres obowiązków:

·       Montaż i spawanie elementów konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników,

·       Ścisła współpraca z Mistrzem warsztatu

·       Samodzielność w montowaniu/spawaniu elementów,

·       Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z procedurą,

·       Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny urządzeń i maszyn,

·       Przestrzeganie zasad BHP.

To oferujemy:

·       Elastyczność zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B,

·       Praca w systemie 2-zmianowym

·       Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,

·       Możliwość poznania najnowszych technologii i współpracy z liderami przemysłu ciężkiego,

·       Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy,

·       Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.

Wymagania

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·       Umiejętność czytania rysunku izometrycznego i konstrukcyjnego.